Kredi Kartı ile Aidat Ödemesi Yapabilirsiniz

Yönetimcell Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Gizlilik İlkeleri

Aidattakipsistemi.com, kişisel bilgilerinizi sizin haberiniz olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

Aidattakipsistemi.com kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı esnasında ziyaretçinin izlediği, hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatistikler siz üyelerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Aidattakipsistemi.com üye bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn:Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında.)

Aidattakipsistemi.com ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, Aidattakipsistemi.com sitesinden ödeme yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla Aidattakipsistemi.com alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu bilgileri saklamak yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler Aidattakipsistemi.com ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında RapidSSL tarafından doğrulanmış 128bit SSL Şifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Aidattakipsistemi.com ile irtibata geçmek için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Aidat Takip (Sorgulama ve Ödeme) Sistemi
Yönetimcell YoutubeYönetimcell FacebookYönetimcell TwitterYönetimcell Instagram

Muhittin Mh. Salih Omurtak Cd. Mühendis Kamil İnan Apt
Blok: 63 Kapı: 15 ÇORLU/TEKİRDAĞ

0 282 606 01 90

bilgi@yonetimcell.com.tr